Pracownik Działu Obsługi Klienta

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Malta, St. Julians
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie kontami klientów.
  • Budowanie zaufania utrzymanie relacji z klientami z ważnymi klientami.
  • Dostawa na czas i efektywne wdrażanie rozwiązań według potrzeb klientów.
  • Rozwój biznesu z nowymi i obecnymi klientami.
  • Realizacja i przewyższanie ustalonych celów sprzedażowych.
  • Obsługa i eskalacja trudnych zapytań klientów.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą lub zarządzaniem klientami (Account Manager, Sales Manager itp.).
  • Umiejętność zarządzaniu wieloma projektami równocześnie.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy zmianowej i komunikacji telefonicznej.
  • Pozytywne podejście, zaangażowanie i kreatywność.
Oferujemy:
  • Stała podstawa.
  • Bonusy za osiągane rezultaty.
  • Pakiet relokacyjny: bilet lotniczy + pomoc w zakwaterowaniu.
  • Szkolenie w zakresie rynków finansowych.
  • Dynamiczne środowisko międzynarodowe (~200 osób).
  • Mieszczące się w przestronnym open space biuro.
  • Tygodniowy pakiet żywnościowy (po 3 miesiącach pracy).
  • Lokalne zniżki (kawiarnie, siłownie, biura nieruchomości).
  • Atrakcyjne programy motywacyjne z nagrodami i eventami.
  • 300 dni słonecznych rocznie na Malcie.