Ekspert ds. Sprzedaży OZE

Centrum Fotowoltaiki (www.cefo.pl) jest częścią Spółki Energomix (www.energomix.com) i zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych – dla domu i biznesu oraz farm PV. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu i finansowania. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy do naszego działu:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

 Obowiązki
  • codzienne aktywne działania w terenie i budowanie portfela klientów biznesowych, wspólnot/spółdzielni mieszkaniowych,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz operacyjnych,
  • 100% zaangażowania,
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym, technicznym i back office.
Dołącz do nas jeśli:
  • posiadasz udokumentowane doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki (min. 1 rok) do klientów biznesowych (min. 20 kWp),
  • potrafisz samodzielnie zdobywać leady (prospecting) i je obsługiwać.
  • posiadasz wiedzę merytoryczną o PV.
Oferujemy:
  • podstawę + premię ofertową (ewentualnie czysta prowizja)
  • prowizję
  • samochód, telefon i komputer
  • wsparcie back office
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."