Telefoniczny Doradca Klienta

Rozpocznij przygodę z największym Call Center w Polsce!
Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS. Jeżeli jesteś studentem/uczniem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub poprostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - CCDS to miejsce dla Ciebie :)

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • telefoniczne prezentowanie oferty dopasowane do potrzeb Klienta,
  • informowanie o aktualnych produktach, ofertach i promocjach Naszego Kontrahenta,
  • realizacja zamówień zgodnie ze standardami firmy.
Oczekiwania:
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Mile widziany:
  • status ucznia/studenta.
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie podstawowe; 19,70zł brutto/h + premie (nawet 1500zł “na rękę”),
  • konkursy i spotkania integracyjne,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pakiet wdrożeniowy, który odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
  • ustalone ścieżki karier w organizacji możliwość rozwoju i awansu.
Jesteś ciekawy/a jak wygląda proces rekrutacyjny?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

  • Telefonu z działu HR.
  • Spotkania videocall’a aby wzajemnie lepiej się poznać oraz ocenić szanse Naszej potencjalnej współpracy.
  • Oferty współpracy, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli więc chcesz dołączyć do Naszej firmy i czujesz, że to wyzwania idealne dla Ciebie wyślij Nam swoje CV.