Telefoniczny Doradca Klienta

Każda firma ma własną strategię i filozofię działania. Naszą jest to, aby pomagać naszym Klientom spełnić ich marzenia. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i kreatywne podejście. Jesteśmy młodzi, ambitni i zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Kochamy to co robimy. Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:
  • udzielanie informacji na temat określonego produktu,
  • dbanie o prawidłowy przebieg relacji z Klientami,
  • aktywne słuchanie, doradzanie, negocjowanie.
Oczekiwania:
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziani studenci.

Oferujemy:
  • elastyczny grafik,
  • gwarantowaną stawkę godzinową i prowizje,
  • pakiet wdrożeniowy,
  • miłą i bezstresową atmosferę w zgranym zespole,
  • odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • ustalone ścieżki karier w organizacji - możliwość rozwoju i awansu.

Wyślij CV i przekonaj się jak pracujemy :)