Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/21/0451
OBOWIĄZKI:

Staż dla osoby do 29 r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projektu POWER VI 1.1.2 Godz. odbywania stażu: Praca w systemie dwuzmianowym: pon.-pt. I zmiana od 8:00 do 16:00 II zmiana od 15:00 do 23:00, soboty: I zmiana od 8:00 do 16:00 II zmiana od 15:00 do 23:00 1. Zapoznanie się z zasadami BHP i P.POŻ. 2. Zapoznanie się z regulaminem pracy. 3. Zapoznanie się z asortymentem. 4. Przygotowywanie produktów do sprzedaży. 5. Pomoc nabywcy przy wyborze produktu. 6. Realizacja zamówień składanych przez nabywców. 7. Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego. 8. Inkasowanie należności za sprzedane produkty. 9. Przyjmowanie i załatwianie lub pośredniczenie w załatwianiu reklamacji. 10. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i na obiekcie zakładu. 11. Przyjmowanie dostaw. 12. Zapoznanie z różnymi technikami sprzedaży.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej