Specjalista ds. obsługi klienta

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Żeromin (gmina Tuszyn)

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i wysyłanie faktur oraz innych niezbędnych dokumentów
  • Prowadzenie korespondencji i dokumentacji handlowej
  • Monitorowanie stanu należności i koordynowanie działań windykacyjnych
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Nadzór nad terminowym zwrotem potwierdzonej przez klienta dokumentacji

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Umiejętność praktycznej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Orientacja na klienta oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie