Specjalista ds. fotowoltaiki

Ogłoszenie numer: 7408509, z dnia 2022-09-06

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku będzie udział w procesie przygotowania harmonogramu, wyboru podwykonawców, dostawców, przeprowadzenie projektu do końca realizacji przedmiotu umowy, a w szczególności:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych w zakresie techniczno-handlowych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i handlowych
  • Udział w realizacji projektów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy stacjonarnej w Krotoszynie
  • Umiejętności prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych oraz skutecznych negocjacji
  • Zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonane zadania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO