Przedstawiciel obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Smolice
Numer: StPr/22/0752
OBOWIĄZKI:
- udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące skarg klientów i przetwarzanie ich za pośrednictwem platformy Salesforce,- współpraca z zespołami sprzedaży lub jakości, aby zamykać reklamację klientów w wyznaczonym czasie,- przetwarzanie, kodowanie i zatwierdzanie faktur AP transportu, weryfikacja wszystkich niezbędnych miesięcznych informacji o rozliczeniach międzyokresowych oraz przesyłanie ich do księgowości,- zapewnienie odpowiednich cen, rabatów i prowizji dla każdego zamówienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: " Business English"

Wymagania inne:

umiejętność obsługi klienta i procesów logistycznych,- umiejętność obsługi transakcji importowych/eksportowych przypisanych do klientów zagranicznych.

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu