Przedstawiciel Handlowy

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań i okolice
Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż i osiągniecie celów sprzedażowych.
  • Administracja umów handlowych.
  • Kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Negocjowanie warunków handlowych kontraktów.
  • Współpraca z załogą zakładów.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w branży budowlanej - beton towarowy.
  • Gotowość do pracy w terenie. Prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Komunikatywność i talentu do sprzedaży.
  • Wykształcenie ekonomiczne lub techniczne.
  • Zdolność praktycznej obsługi MS Office.
  • Umiejętność radzenia sobie z przeszkodami.
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość praktycznego współtworzenia strategii firmy i jej realizacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
  • Absolwentom dajemy szansę rozpoczęcia pełnej perspektyw kariery zawodowej.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.