Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 5407487, z dnia 2021-09-08

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży zoologicznej, w związku z rozwojem struktur handlowych do swojego zespołu poszukuję kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów Klientom detalicznym;
  • Realizacja obowiązującego standardu sprzedaży i obsługi Klientów;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy;
  • Rozwijanie dotychczasowej bazy Klientów.
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach, eventach branżowych.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego z branży FMCG lub zoologicznej;
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Nastawienie na sukces;
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Mile widziane:

  • Znajomość branży zoologicznej;
  • Zainteresowania związane z tematyką zwierzęcą.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizję adekwatną do osiąganych wyników;
  • Profesjonalny pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.