Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie numer: 5397809, z dnia 2021-08-31

Klient portalu Praca.pl

Klient portalu Praca.pl istnieje w branży tekstylnej od 1992r.

Przedsiębiorstwo produkcyjne jest cenione na rynku tekstylnym w UE.
Swoją działalność prowadzi ekspansywnie, dzięki czemu jest obecnie
czołowym polskim producentem dzianin bawełnianych, poliestrowych oraz
materacowych.

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: 007/21

Opis stanowiska

Kandydat na stanowisko przedstawiciela handlowego, to osoba poszukująca nowych i dbająca o doskonały serwis aktualnych klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość na podróże służbowe, również poza granice kraju
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - inne języki będą dodatkowym atutem!
  • Mile widziana znajomość rynku tekstylnego. Niemniej jednak dopuszczamy szkolenie z oferowanych produktów.

Oferujemy

  • Pracę w branży tekstylnej na rynku B2B
  • Pracę w młodym, doświadczonym i prężnie rozwijającym się zespole
  • Wynagrodzenie w formie stałej podstawy oraz premii od sprzedaży
  • Umowę o pracę na pełen etat / samozatrudnienie
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Ubezpieczanie na życie z pakietem medycznym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Miłą atmosferę