New business developer / Manager rozwoju biznesu / Manager rozwoju sprzedaży

Ogłoszenie numer: 6065646, z dnia 2021-11-30

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wykroty

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie nowych klientów, nawiązywanie współpracy i negocjowanie jej warunków oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych poprzez rozwój nowych kanałów sprzedaży i nowych produktów celem zapewnienia efektywnego wykorzystywania potencjału produkcyjnego (nowy park maszynowy m.in. do obróbki metalu wraz z proszkownią),
  • budowanie marki i opracowywanie strategii rozwoju oraz identyfikacja i ocena możliwości rozwoju,
  • przygotowywanie ofert, umów,
  • określanie potrzeb klientów (B2B) i pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do potrzeb.

Wymagania

  • wiedza i potwierdzone sukcesy zawodowe w obszarze sprzedaży,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność działania, przedsiębiorczość, nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość objęcia funkcji kierowniczej działu zakupów,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.