Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. zakupów

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Powiększamy zespół- dołącz do nas
PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie, (Kowale)
Zadania na stanowisku:
  • zapewnienie dostępności produktów (przyprawy, opakowania) zgodnie z zapotrzebowaniami produkcyjnymi,
  • kompleksowa realizacja procesu zakupowego,
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców oraz alternatywnych źródeł zaopatrzenia,
  • weryfikacja i kompletacja dokumentów zakupowych,
  • bieżąca współpraca z działami produkcji i transportu.
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową - warunek konieczny,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów, handlu,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności negocjacyjnych, analitycznych.
Zapewniamy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego pod okiem doświadczonych ekspertów,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • paczki świąteczne,
  • parking firmowy,
  • eventy pracownicze.
Prosimy o dodanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).