Handlowiec ds. Eksportu

W związku z dynamicznym rozwojem ZUK Stąporków SA, poszukujemy osób na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Wyszukiwanie nowych rynków zbytu
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie oraz koordynacja realizacji ofert handlowych
  • Odpowiadanie za wykonanie planów sprzedaży
  • Stałe analizowanie działań konkurencji na rynku wraz z rekomendacją zmiany w polityce sprzedaży
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku handlowca
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Koncentracja na celach sprzedażowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego (wymagana) lub niemieckiego
  • Znajomość branży energetycznej i ciepłowniczej będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • System premii
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)