Dyrektor Handlowy ds. Exportu

Ogłoszenie numer: 6193671, z dnia 2021-12-28

Klient portalu Praca.pl

Spółka z siedzibą w Warszawie, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku dóbr szybkozbywalnych, poszukuje, doświadczonego managera w zakresie organizacji exportu napojów funkcjonalnych ze szczególnym uwzględnieniem rynków europejskich i azjatyckich.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację exportu, pozyskiwanie klientów oraz rozwój rynków sprzedaży napojów funkcjonalnych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju eksportu na rynkach Europy, Ameryki i Azji.
  • Pozyskiwanie klientów hurtowych w obszarze sprzedaży napojów funkcjonalnych.
  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedaży, analizy kosztów.
  • Bezpośrednia współpraca z działem marketingu oraz produkcją.
  • Udział w targach i konferencjach branżowych.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziane wykształcenie uzupełniające związane z charakterem pracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1/C2.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.
  • Znajomość specyfiki kontaktów handlowych w krajach europejskich i azjatyckich.
  • Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi.
  • Zdolności analityczne oraz negocjacyjne.
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnych negocjacji.
  • Atrakcyjny system motywacyjny powiązany z wynikami sprzedaży.
  • Samochód służbowy wyższej klasy.
  • Nowoczesne wysokiej jakości narzędzia pracy.
  • Pakiet relokacyjny w tym, pokrycie kosztów mieszkania na okres do 2 lat.