Specjalista ds. zakupów i sprzedaży

praca zdalna

Zadania:
  • Wsparcie, rozwój i monitorowanie sprzedaży oraz zakupu produktów
  • Prowadzenie korespondencji oraz dokumentacji handlowej w j. angielskim.
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż produktów;
  • Utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Ewidencjonowanie działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
Oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży, preferowane w branży motoryzacyjnej (znajomość rynku dystrybucji części zamiennych będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego minimum B2 – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Praca zdalna